Terugplaatsing in een natuurlijke cyclus

IVF ICSI paar informeert naar ingevroren cryo embryo Hierbij maken wij gebruik van de eigen cyclus van de vrouw. Het baarmoederslijmvlies wordt tijdens de eerste fase van de cyclus opgebouwd. Het hormoon dat voor de eisprong zorgt stimuleert ook de rijping van het baarmoederslijmvlies. Dat wil zeggen het zorgt ervoor dat het slijmvlies klaar is voor het innestelen van de embryo's.

Tijdens uw IVF - of ICSI behandeling zorgde de Pregnyl injectie voor de eisprong en het rijpen van het baarmoederslijmvlies. Dit gebruiken wij nu weer om de rijpheid van het baarmoederslijmvlies goed af te stemmen op de leeftijd van uw embryo's.

Uitgebreide informatie over de terugplaatsing van ingevroren en ontdooide embryo's tijdens de natuurlijke cyclus van de vrouw vindt u via het linker menu.
Disclaimer© 2006-2012 UMC Utrecht, Alle rechten voorbehouden