Zoeken

Zorgportalen

Plan uw route

Contact

Telefoonnummer
088 75 555 55


Contactgegevens

Vragen, klachten en complimenten

Lees meer

Magazine Uniek

Lees meer

Films onderzoeken en behandelingen

Echo-onderzoek Hoe wordt een echo uitgevoerd?
Patiënt in CT-scan Hoe wordt een CT-scan uitgevoerd?
MRI Scanner Hoe wordt een MRI-scan uitgevoerd?
Patiënt krijgt mammografie Mevrouw Poelstra-Bijl krijgt een mammografie.
Patiënt met COPD op hometrainer  Patricia Goudriaan heeft COPD en kan misschien geholpen worden met een longtransplantatie.
Handschoenen voor eczeem Mirjam van Buren vertelt over het leven met eczeem.
UMC-verpleegkundige Petra Eland vertelt over het eczeemportaal van het UMC Utrecht.
Patiënt in bed Kirsten heeft een harttransplantatie ondergaan. Hoe gaat het met haar in de week na de operatie?
Film over Mobiele Intensive Care Unit Een 62-jarige patiënt wordt met een Mobiele Intensive Care Unit (MICU) veilig vervoerd van de ene intensive care naar de andere. 
Patiënt in bed Henri Cornet heeft slokdarmkanker. Hij wordt hier voor geopereerd.  
Patiënt in bed Mijnheer Smeeman heeft een aneurysma in zijn lichaamsslagader (aorta) en krijgt hiervoor een stent.
Patiënt op fiets Dennis Commandeur heeft een steunhart. Hij ondergaat regelmatig verschillende onderzoeken om te kijken hoe zijn hart functioneert.
Patiënt op onderzoekstafel Kirsten Groeneveld heeft al twee jaar een steunhart. In de film krijgt Kirsten Groeneveld uitleg over de werking van het steunhart.
Patiëntje met CF De moeder van de elfjarige Manon Kroon vertelt hoe de CF bij haar dochter werd ontdekt. Dokter Arets geeft uitleg over de ziekte en de behandeling.
Patiëntje in WKZ school In de film laat de dertienjarige Yasmina zien hoe de school er voor zorgt dat zij niet teveel achter raakt met haar schoolwerk.

Darmkanaal met coloscoop

Een coloscopie is een onderzoek met een flexibele slang met een camera en een lampje, die de arts via de anus in de dikke darm brengt.
Slokdarm met gastroscoop Een gastroscopie is een onderzoek met een flexibele slang met een camera en een lampje, die de arts via de mond in de slokdarm, de maag of de dunne darm brengt.
Patiëntenkamer Hier ziet u hoe een patiëntkamer op de afdeling Intensive Care eruit ziet. Alle patiënten worden op een aparte kamer verpleegd en hebben voldoende daglicht en uitzicht.
Vrouw op bed met arts die een echo maakt Mevrouw Settentas laat haar spatader behandelen. Koos Sanders legt uit over het ontstaan en het behandelen van spataderen
Ruggenprik_klein3 Een patiënt krijgt een ruggenprik voor de operatie.